Bakırköy Günlük Kiralık Ev Nedir?

Bakırköy Günlük Kiralık Ev Nedir?

Önceleri yabancı turistlerin tercihi olan şimdi Türklerin de tercihleri arasında olan evlere günlük kiralık ev denir. Otel veya pansiyonlara oranla daha ucuzdur.

 

Günlük Kiralık Evlere Neden İhtiyaç Duyulur?

Günübirlik olarak gidilen geziler de otellerde konaklamak istemeyenler için böyle günlük kiralık evler düşünülen ilk seçeneklerden biridir.

 

Günlük Kiralık Ev Fiyatları Ne Kadardır?

Günlük kiralık evler bölgesine, metrekaresine ve kullanım alanına göre 50-250 TL ortalama fiyatlara sahiptir.

 

Günlük kiralık evlerin avantajları nelerdir?

  • Yatırımcılar açısından 1+0 ve 1+1 ev tiplerinin satışı kolaylaştırılıyor.
  • Günlük kazanç imkânı doğuyor. Kazanılan para, aylık baz da alınacak olan kira bedelinden daha cazip bir miktar olarak görünüyor.
  • Büyük şehirlere ister kısa, ister uzun süreliğine tatil ya da iş seyahati için gidenlerin otel masraflarına oranla daha ekonomik bir fatura ile karşılaşmaları imkânları oluyor.

 

Günlük kiralık evlerin dezavantajları nelerdir?

  • Antlaşmanın günü birlik yapılması gerekirken kiralama yapılırken kimlik bilgilerinin verilmesi gerekebiliyor.
  • Evin ne için kullanıldığının denetimi yapılamıyor.

 

Bakırköy De Günlük Kiralık Ev

Bakırköy günlük kiralık daire İstanbul‘ un en popüler ilçelerindendir ve genel de şehir içinden gelen kişiler tarafından tercih edilse de bazen şehir dışından bazen de yurt dışından gelen kiracılar tarafından da bu evler tercih edilmektedir. Turizm sektörü açısından son derece hızlı bir gelişme gösteren günlük kiralık ev sektörü bölgede son derece kaliteli bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri taleplerini üst seviyeye çekerek talebi arttırmıştır. Bakırköy de günlük kiralık ev seçenekleri ile Bahçelievler ilçesine bağlı olan mahallelerde etkilenmiş olup sektöre katılmışlardır.

Günlük kiralık evler için kurmuş olduğumuz internet sitemizde bu evlerimizin tanıtımları mevcuttur. İster Bakırköy günlük kiralık, ister Ataşehir günlük kiralık ev arayın semt fark etmeksizin edinmek istediğiniz bilgileri ve gereken telefon numaralarını internet sitemiz üzerinden bulmak mümkün olmaktadır. Evler genelde eşyalı olup sanki kendi evinizdeymişsiniz hissini sizlere vermektedir.

Eğer günlük konaklama veya kısa süreli bir tatil için Bahçelievler ilçesini tercih ediyorsanız şanslısınız demektir çünkü bu sektörde yer alan firmamız sayesinde işin Bakırköy günlük kiralık ev kiralama süreciniz size oldukça kolay olacaktır. Yaş kuralları, günlük kiralık ev kontratı gibi temel olan belgeler sayesinde hem sizin güvenilir bir şekilde hizmet almanızı hem de olası aksiliklerden korunmanızı sağlayacaktır. Ucuz otel aramanıza hiç gerek kalmadan bu hizmetlerden rahat bir şekilde faydalanırken sizleri meraklı gözler ile izleyen insanlarla asla karşılaşmaz ve kişisel güvenliğinizi garanti altına alarak huzurlu hissedersiniz.

 

Bakırköy günlük kiralık daire fiyatları ortalama olarak 100 lira dan başlamakta olup aradığınız niteliklere göre çeşitli miktarlarda değişiklik gösterebilmektedir. Günlük kiralık evleri ister firmamıza ait olan internet sitemizden ister firmamızın ofisinden yardım alarak da kiralayabilirsiniz.

Kaynak: bakirkoygunlukkiralik.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir